"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Sobota 12.7.2008

16. července 2008 v 11:23 | Charlizee
Tak to se ráno objevily technické problémy. Vlak, kterým jsme si naplánovali příjezd totiž nejezdil o víkendu. Což znamenalo, že přijdu o milované Alestorm, což jsem nemohla dopustit :D Takže mi moje milovaná maminka dala penízky na taxíka a jelo se.
No.. Tak na place ještě setkání s Davem a Alíkem a šlo se pařit. Tak akorát na čas jsme dojeli. Bohužel, Alestorm byli bez zpěváka a klávesáka v jedné osobě, takže si vypůjčili náhradu (dlužno podotknout, vůbec by mi nevadilo, kdyby u nich ten klávesák zůstal, pze takový borec se jen tak nevidí :D). Bohužel se koncert mohl pyšnit především špatným zvukem, kdy náhradnímu zpěvákovi nebylo skoro rozumět, ale to nevadí. Hlavně, že jsme si pořádně zapařili.
Po koncu jsme ještě utíkali na autogramiádu. Prostě paráda. Mám podpisy. Nejlepší bylo, jak kytarista dřepěl na stolku a přestala mu psát fixa, no a když mu Alík podal papír, tak jak neměl čím psát, tak naznačil, jak si tím vytírá prdel a podal mu to zpátky. Smála jsem se opravdu málo :D
Jinak Horkýže Slíže jsem si dovolila vynechat.
Tak jsem byla zatažena mimo areál na lavičku k jednomu stánku, abych poseděla s ostatníma, což mě naprosto mohlo unudit k smrti, tak jsem poslala všem pěkný FUCK a sama šla pařit na Stormwarrior, kteří v té době už měli dobře našlápnuto.
Není mi líto, že jsem tam ty inteligenty nechala sedět. Krásně jsem zapařila na skupinu, kterou jsem absolutně neznala a která mě naprosto uchvátila :D Takový odvaz jsem nečekala. Navíc tam ostatní kolem obdivovali mé házení hlavou a celkově vlasy. Takový super chlapík se tam do nich snad zamiloval. Prostě suprovka.
Tak dál. Po koncertě jsem se opět vydala k tomu stánku, abych ukázala, že jsem v pořádku a vytáhla ostatní na Tristaniu. A vida - jim se nechtělo, prej že dojdou až na konec. Tak jsem je osrala, sbalila mojeho a vesele si šmatlala za Eliškou.
Jinak Tristania - další paráda a překvapení. Trochu jsem se bála, že to bude stejně jako u Sirenie, ale naopak. Nová zpěvačka Mary se zapsala pěkně. Pařila a docela pěkně si obmotala publikum kolem prstu. Bohužel chvílemi opět špatný zvuk. Ale nevadí. Na výborném dojmu to neubralo.
Brainstorm se mi nějak nevybavují. Opět nějak tak nevím, co jsem dělala, ale asi se někde poflakovala, s největší pravděpodobností mimo areál.
Arakain s Plzeňskou filharmonií jsem taktéž vynechala. Sice jsem seděla v pivním stanu, ale tam taky bylo slyšet leda velký hovno. Ale tak nějak mi to žíly netrhá.
Na Amon Amarth jsem poslala mojeho, ať se jde cpát dopředu a počkala jsem si na Elišku. Spolu jsme si pak našly pěkné místo na paření. Opět další, co se vydařilo, to musím uznat. A jako třešnička na dortu byl déšť, který se spustil. Do té death metalové atmosféry se to hodilo. Eliška mi předtím někam utekla, tak jsem si to užívala sama. Těsně před koncem koncertu vypadl dokonce zvuk na straně od plazmy. No a tak bouřilo a bouřilo a já se utíkala schovat do pivního stanu, kde už bylo plno :D
Naštěstí jsem špunt, tak jsem se tam vlezla a zakecala se s jedním šikovným klukem, z Havířova tuším byl. No a pak přišel můj a zkazil to :D A toš nedá se. Počkali jsme, až trochu ustane ta největší apokalypsa a vydali se směrem vlakové nádraží. Na Apocalypticu jsem se vykašlala.
Jinak na nádru jsem si hezky pokecala s nějakým Estoncem. Se mi vysmíval, že on už je na MORu počtvrté a já teprve podruhé. No tak nedá se.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janee Janee | Web | 16. července 2008 v 12:24 | Reagovat

ááááá, na Apocalypticu bych se nevysrala... Já chci Apocalypticu!!!!!!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama