"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Neděle 13.7.2008

16. července 2008 v 11:23 | Charlizee
No hned v neděli ráno jsem řešila problém "kam s ním". Protože věci, co jsem si přivezla do Vizovic v pátek na spaní a nepoužila je byly krutě vyhozeny ze svého stanoviště na jiné, jen a jen proto, že pár chudáčků se rozhodlo jet domů.
Tak jsem se docela smála, že když už se kurva jednou rozhodnu stanovat, tak se vším všudy a ne že sotva zaprší, tak utíkám za maminkou. Co by pak ti zmetkové dělali, kdyby byli někde od Prahy? To by se na to taky vysrali a jeli domů?
Já teda uznám, že mám raději vlastní pohodlí doma, ale proč oni do mě celou dobu teda valili, že tam mám zůstat a sami jezdívali každé ráno domů? Pochopíte to někdo?
Jinak jsem celý den chytala takové podivné stavy. S Eliškou jsme se šly podívat na autogramiádu Sonaty Arcticy. Což mě přivedlo na vrchol blaha, protože jsem se dostala až k zábradlí. Takže jsem je viděla asi ze dvou metrů :D Jsem měla udělat nějaký atletický skok a ani ochranka by mě nezabrzdila :D
No a pak začali Gotthard a já jsem šla na plac. Musím říct, že tohle byla vážně dost dobrá partička. Na paření jsem nějak neměla, takže jsem jen poslouchala, tleskala a křičela. Naprostý luxus. Takový pořádný hard rock :D
Pak pauza a informace, která moji vrcholnou extázi před vystoupením Sonaty strhla níž než je zdrávo. No a ještě do toho začalo pršet, takže se koncert odsunul, dokud se to nepřežene. Jsem se tam schovala za jedním super chlapíkem pod deštník, pze se mi nechtělo z placu a pokecala jsem s ním. Pak jsem si šla najít nějaké fajnové místo. Prošla jsem hlediště asi dvakrát a nakonec našla. Blíž k podiu a viděla jsem dobře (pze přede mnou byla kaluž, do které se nikomu nechtělo, takže si tam nestoupnul nikdo vyšší než já :D).
A pak se spustila vrcholová agonie. Ještě teď zažívám hudební orgasmus :D Bohužel, hned při Fullmoon vypadnul zpěv. A bylo to v čudu. Naštěstí to Tony zvládnul. První to trochu okecával a pak bez hudby beze všeho střihnul tu písničku sám na Markův mikrák. A to sólo, jak odžblebtal, no prostě naprostý luxus. Po nějaké době pak zvukař Tonyho zase nahodil a jelo se dál. Nejde to popsat. Bohužel mi to přišlo strašně krátké.
Tak tedy po Sonatě se mi nechtělo stát půl hodiny a čekat, tak jsem se vydala někam do pryč, kde jsem narazila na "Socky". Ti mě tam prachsprostě opili a pak jsem se s nimi vydala na další konc.
Jup. Within Temptation byli na řadě. Nejvíc mě dostal A-Víla: "Vidíš dobře, nechceš vysadit?" dostala jsem šok - to mi za celé čtyři dny nenavrhl ani můj starý a já se s ním znala teprve půl hodiny a on už takhle. Ač nerada jsem teda odmítla.
Koncert začal a já se vrátila do původního stavu - další hudební orgasmus. Po nějaké době mě Socky opustily s tím, že za nimi mám ještě dojít, že jdou chlastat. Tak jsem dál pařila a zpívala. Mega jsem si to užívala. Sharon nádherná a její hlas mi zní v hlavě ještě dnes. Takže ať si všichni říkají co chtějí - povedlo se to.
Jinak Withini protáhli a já se opět po konci vydala opilá skrz areálem ani nevím kam. Původní záměr byl vrátit se na Die Apocalyptischen Reiter, ale narazila jsem na Dava, Alíka a spol., tak ti mě vzali s sebou. Teda ne. První jsem trvala na tom, aby mě odvedli na záchod a pak že můžem jít kam chtějí.
Tak jsme šli s nima a pár dalšíma lidma k nim ke stanu a z tama si kamsi sednout ke stánku, kde všeci roztáhli dýmky. Pak mě šel ještě Alík doprovodit na vlak. Přišli jsme akorát a já si našla pěkné místečko :D
Až tak pěkné, že jsem tam usnula a probudil mě až průvodčí v Otrokovicích. Tak jsem se mohla zase vydat zpátky do Zlína. Naštěstí Masterovský expres měl čtyři cestující, takže zastavoval pouze na přání :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janee Janee | Web | 16. července 2008 v 12:29 | Reagovat

huuuuustýýýýý... Kdybych mohla, taky bych tam jela... :D

2 Arleneexpok Arleneexpok | E-mail | Neděle v 0:05 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil 3.0":
captchas solution of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170721

3 FlossieRek FlossieRek | E-mail | Včera v 11:19 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another size-types of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of impessive videos about XEvil in YouTube.
See you later!

XRumer20170725

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama