"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Čtvrtek 10.7.2008

16. července 2008 v 11:22 | Charlizee
Tak ve čtvrtek byl pohodlný příjezd do Vizovic. Tatík svolil a hodil nás tam autem, takže někdy po jedenácté už jsme běhali po kempu. Na mé naléhaní jsme se nakonec trhli od pár známých a zamířili do areálu R.Jelínek, abychom se nechali opáskovat :D
Letos krásné černo-červené pásky. Luxus. Ale ještě, než jsme je dostali, tak jsme si museli vystát frontu. Mega dlouhá, ale šlo to rychle. Pak jsme zjistili, že je hlavní stage ještě uzavřená, nechápu, co tam ještě tak dlouho konili.
Takže otevření snad kolem druhé? No ani nevím, co jsme dělali a kde jsme běhali, než to začalo. Asi někde mezi stánky. Ale mám takový dojem, že mojí největší starostí bylo sehnat Masterovskou kompilaci a pak ještě program. Obojí mám, takže pohodka.
Pak jsem se nějak vsockla za Eliškou pod plazmu do první řady a postupem času jsme nějak postupovali blíž a blíž.
No a pak přišli na řadu Rattle Bucket. Ti vyhráli Rock Maxovu 12 bo co je to zač. Takže zahajovali fest. Docela pohodka. Akorát nějak nevím, jestli bych je vydržela dýl poslouchat nebo se na ně dívat :D A taky možná obojí. Takový pěkný rozjezd, jak to má být ;)
No a pak teda, že je na řadě Doga. Taky docela sranda. Pravda, předtím jsem si od nich vybavovala jediný song - Už nejsi nevinná. Ale pohoda, alespoň něco :D Takže intro naprosto bezkonkurenční ve stylu amerického vězení, jak to známe z filmů. Oranžové vězeňské pyžámka a zpěvák se nechal spoutat stejně jako Hannibal Lecter a přivést na podium. No a pak začal aspoň pořádný nářez. Byla to pohoda slyšet češtinu z repráků. Myslím, že to byl jeden z nej koncertů na MOR 2008.
Sirenia přijela do Vizovic ukázat novou zpěvačku. Ze začátku parádní představení, ale pak to začalo nějak upadat a bylo to monotónní. Takže kluci a slečna neoslnili, ale ani neurazili. Jediné mega povyražení asi bylo, že kousek od nás stál Sasha Paeth :D
To Korpiklaani předvedli něco zase trochu jiného. Zapařili jsme, zaskákali, pořádně zabékali. Prostě pořádný pagan :D Zpěvák bavil celé publikum. První se rozhodl pozdravit pěkně zblízka první řadu - tělo na tělo :D No a pak ten jeho zápas s tím jeho rohatým stojanem od mikrofonu, jak ho tam lasoval šňůrou od mikrofonu, no prostě show jak má být :D
Po Korpiklaanech jsme se všichni odsunuli někam pryč. Mám takový dojem, že jsem šla hledat mojeho a ten mě pak zase odtáhnul do hospody, takže jsem z Ministry neviděla ani popel.. Smůla no..
Ale při odchodu z areálu docela kino, jsem se zase jednou pohádala s bývalým a ten na mojeho, že: "Že je to kurva, no řekni, je to kurva!" Tak dostal konečně do tlamy zmetek jeden :D No a pak teda ten odchod do hospody no :D
Naštěstí pak mezi Ministry a Def Leppard byla hodinková pauza, takže jsme načerpali síly a pár minut po začátku jejich koncertu jsme vpluli do areálu, kde jsme si našli pěkná místa. Jsem se smála, jak kámoš čučel, že je to mnohem lepší, než čekal.
Bohužel při mé milované Love Bites mi zavolala Baruška, že se mnou potřebuje mluvit. Tak jsem ji běžela utěšit, dovést zpátky za Domčou a pak zase pařit. Heh, Let's get rocked :D Yeah ;) Prostě paráda.
Bohužel dlouho očekávaná Avantasia zklamala. Ladění snad hodinu a půl mi po celém dni paření připadalo jako věčnost, nohy dřevěněly. A nakonec, když konečně Tobi spustil Twisted Mind, tak byl ten zvuk tak hnusný, že jsem nevydržela víc, jak pět písniček (kalhoty na nohách mi vibrovaly ještě hodinu po tom, jak ta basa duněla). Navíc jsem ještě ani neviděla na podium a lidí jak chcánků, takže smůla, ale o Avantasiu jsem přišla.
Tak jsme skočili do hospody, po cestě jsem narazila opět na zoufalou Barušku, takže jsme ji vzali pod ochranné křídlo. No a ve dvě odjezd domů.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama