"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Červenec 2008

MASTERS OF ROCK 2008

16. července 2008 v 11:26 | Charlizee |  MOR
I STILL LOVING YOU

Neděle 13.7.2008

16. července 2008 v 11:23 | Charlizee
No hned v neděli ráno jsem řešila problém "kam s ním". Protože věci, co jsem si přivezla do Vizovic v pátek na spaní a nepoužila je byly krutě vyhozeny ze svého stanoviště na jiné, jen a jen proto, že pár chudáčků se rozhodlo jet domů.
Tak jsem se docela smála, že když už se kurva jednou rozhodnu stanovat, tak se vším všudy a ne že sotva zaprší, tak utíkám za maminkou. Co by pak ti zmetkové dělali, kdyby byli někde od Prahy? To by se na to taky vysrali a jeli domů?
Já teda uznám, že mám raději vlastní pohodlí doma, ale proč oni do mě celou dobu teda valili, že tam mám zůstat a sami jezdívali každé ráno domů? Pochopíte to někdo?
Jinak jsem celý den chytala takové podivné stavy. S Eliškou jsme se šly podívat na autogramiádu Sonaty Arcticy. Což mě přivedlo na vrchol blaha, protože jsem se dostala až k zábradlí. Takže jsem je viděla asi ze dvou metrů :D Jsem měla udělat nějaký atletický skok a ani ochranka by mě nezabrzdila :D
No a pak začali Gotthard a já jsem šla na plac. Musím říct, že tohle byla vážně dost dobrá partička. Na paření jsem nějak neměla, takže jsem jen poslouchala, tleskala a křičela. Naprostý luxus. Takový pořádný hard rock :D
Pak pauza a informace, která moji vrcholnou extázi před vystoupením Sonaty strhla níž než je zdrávo. No a ještě do toho začalo pršet, takže se koncert odsunul, dokud se to nepřežene. Jsem se tam schovala za jedním super chlapíkem pod deštník, pze se mi nechtělo z placu a pokecala jsem s ním. Pak jsem si šla najít nějaké fajnové místo. Prošla jsem hlediště asi dvakrát a nakonec našla. Blíž k podiu a viděla jsem dobře (pze přede mnou byla kaluž, do které se nikomu nechtělo, takže si tam nestoupnul nikdo vyšší než já :D).
A pak se spustila vrcholová agonie. Ještě teď zažívám hudební orgasmus :D Bohužel, hned při Fullmoon vypadnul zpěv. A bylo to v čudu. Naštěstí to Tony zvládnul. První to trochu okecával a pak bez hudby beze všeho střihnul tu písničku sám na Markův mikrák. A to sólo, jak odžblebtal, no prostě naprostý luxus. Po nějaké době pak zvukař Tonyho zase nahodil a jelo se dál. Nejde to popsat. Bohužel mi to přišlo strašně krátké.
Tak tedy po Sonatě se mi nechtělo stát půl hodiny a čekat, tak jsem se vydala někam do pryč, kde jsem narazila na "Socky". Ti mě tam prachsprostě opili a pak jsem se s nimi vydala na další konc.
Jup. Within Temptation byli na řadě. Nejvíc mě dostal A-Víla: "Vidíš dobře, nechceš vysadit?" dostala jsem šok - to mi za celé čtyři dny nenavrhl ani můj starý a já se s ním znala teprve půl hodiny a on už takhle. Ač nerada jsem teda odmítla.
Koncert začal a já se vrátila do původního stavu - další hudební orgasmus. Po nějaké době mě Socky opustily s tím, že za nimi mám ještě dojít, že jdou chlastat. Tak jsem dál pařila a zpívala. Mega jsem si to užívala. Sharon nádherná a její hlas mi zní v hlavě ještě dnes. Takže ať si všichni říkají co chtějí - povedlo se to.
Jinak Withini protáhli a já se opět po konci vydala opilá skrz areálem ani nevím kam. Původní záměr byl vrátit se na Die Apocalyptischen Reiter, ale narazila jsem na Dava, Alíka a spol., tak ti mě vzali s sebou. Teda ne. První jsem trvala na tom, aby mě odvedli na záchod a pak že můžem jít kam chtějí.
Tak jsme šli s nima a pár dalšíma lidma k nim ke stanu a z tama si kamsi sednout ke stánku, kde všeci roztáhli dýmky. Pak mě šel ještě Alík doprovodit na vlak. Přišli jsme akorát a já si našla pěkné místečko :D
Až tak pěkné, že jsem tam usnula a probudil mě až průvodčí v Otrokovicích. Tak jsem se mohla zase vydat zpátky do Zlína. Naštěstí Masterovský expres měl čtyři cestující, takže zastavoval pouze na přání :D

Sobota 12.7.2008

16. července 2008 v 11:23 | Charlizee
Tak to se ráno objevily technické problémy. Vlak, kterým jsme si naplánovali příjezd totiž nejezdil o víkendu. Což znamenalo, že přijdu o milované Alestorm, což jsem nemohla dopustit :D Takže mi moje milovaná maminka dala penízky na taxíka a jelo se.
No.. Tak na place ještě setkání s Davem a Alíkem a šlo se pařit. Tak akorát na čas jsme dojeli. Bohužel, Alestorm byli bez zpěváka a klávesáka v jedné osobě, takže si vypůjčili náhradu (dlužno podotknout, vůbec by mi nevadilo, kdyby u nich ten klávesák zůstal, pze takový borec se jen tak nevidí :D). Bohužel se koncert mohl pyšnit především špatným zvukem, kdy náhradnímu zpěvákovi nebylo skoro rozumět, ale to nevadí. Hlavně, že jsme si pořádně zapařili.
Po koncu jsme ještě utíkali na autogramiádu. Prostě paráda. Mám podpisy. Nejlepší bylo, jak kytarista dřepěl na stolku a přestala mu psát fixa, no a když mu Alík podal papír, tak jak neměl čím psát, tak naznačil, jak si tím vytírá prdel a podal mu to zpátky. Smála jsem se opravdu málo :D
Jinak Horkýže Slíže jsem si dovolila vynechat.
Tak jsem byla zatažena mimo areál na lavičku k jednomu stánku, abych poseděla s ostatníma, což mě naprosto mohlo unudit k smrti, tak jsem poslala všem pěkný FUCK a sama šla pařit na Stormwarrior, kteří v té době už měli dobře našlápnuto.
Není mi líto, že jsem tam ty inteligenty nechala sedět. Krásně jsem zapařila na skupinu, kterou jsem absolutně neznala a která mě naprosto uchvátila :D Takový odvaz jsem nečekala. Navíc tam ostatní kolem obdivovali mé házení hlavou a celkově vlasy. Takový super chlapík se tam do nich snad zamiloval. Prostě suprovka.
Tak dál. Po koncertě jsem se opět vydala k tomu stánku, abych ukázala, že jsem v pořádku a vytáhla ostatní na Tristaniu. A vida - jim se nechtělo, prej že dojdou až na konec. Tak jsem je osrala, sbalila mojeho a vesele si šmatlala za Eliškou.
Jinak Tristania - další paráda a překvapení. Trochu jsem se bála, že to bude stejně jako u Sirenie, ale naopak. Nová zpěvačka Mary se zapsala pěkně. Pařila a docela pěkně si obmotala publikum kolem prstu. Bohužel chvílemi opět špatný zvuk. Ale nevadí. Na výborném dojmu to neubralo.
Brainstorm se mi nějak nevybavují. Opět nějak tak nevím, co jsem dělala, ale asi se někde poflakovala, s největší pravděpodobností mimo areál.
Arakain s Plzeňskou filharmonií jsem taktéž vynechala. Sice jsem seděla v pivním stanu, ale tam taky bylo slyšet leda velký hovno. Ale tak nějak mi to žíly netrhá.
Na Amon Amarth jsem poslala mojeho, ať se jde cpát dopředu a počkala jsem si na Elišku. Spolu jsme si pak našly pěkné místo na paření. Opět další, co se vydařilo, to musím uznat. A jako třešnička na dortu byl déšť, který se spustil. Do té death metalové atmosféry se to hodilo. Eliška mi předtím někam utekla, tak jsem si to užívala sama. Těsně před koncem koncertu vypadl dokonce zvuk na straně od plazmy. No a tak bouřilo a bouřilo a já se utíkala schovat do pivního stanu, kde už bylo plno :D
Naštěstí jsem špunt, tak jsem se tam vlezla a zakecala se s jedním šikovným klukem, z Havířova tuším byl. No a pak přišel můj a zkazil to :D A toš nedá se. Počkali jsme, až trochu ustane ta největší apokalypsa a vydali se směrem vlakové nádraží. Na Apocalypticu jsem se vykašlala.
Jinak na nádru jsem si hezky pokecala s nějakým Estoncem. Se mi vysmíval, že on už je na MORu počtvrté a já teprve podruhé. No tak nedá se.

Pátek 11.7.2008

16. července 2008 v 11:22 | Charlizee
Tak tenhle den byl ve znamení brzkého příjezdu do Vizovic. Snad kolem desáté. To se ještě nic nedělo. V každém případě jsme si s Eliškou poseděly hodinu a půl u stanu v kempu, až nás nakonec přišel vysvobodit Ondra - mazaný týpek, nás vzal k toxické říčce protékající Vizovicemi, aby se mohl vykoupat (mám takový dojem, že tam strávil půl dne).
Pak se mi všechno nějak motá v hlavě, ale vím, že jsem zaslechla kousek Jaksi Taksi - Optimista. Dál už jsem nevnímala. Taková příjemná pohodovka na dopoledne. Lehce nadzvedla náladu.
Pak jsme zaběhli na Dark Gamballe. Trochu se mi to opět motá v hlavě, ale pokud si dobře vzpomínám, měl zpěvák klobouček s rohama. To už taková pohodovka nebyla. Čímž nechci říct, že to nebylo dobré. Naopak. Paráda. Akorát jeden velký problém - bylo vedro, takže se to obešlo bez paření.
Fourever jsme museli bohužel vynechat, kvůli návštěvě stanu mojeho, který vychrapoval kocovinu. No a o Engel a The Sorrow jsme bohužel přišli, protože jsme seděli v hospodě. Nedá se.
No a pak přišli mí vytoužení Haggard. Bohužel, dobrá nálada mě opustila ve chvíli, kdy mi v tašce prasklo pití a rozmočilo totálně všechno, co jsem tam měla. Program v háji, kapesníky taky. Náhradní triko a šátek mokré. Nemluvě o tašce a mikině. Takže nálada zkažená a šla jsem leda tak do prdele. Co mě vytáčelo víc, že můj prostě nedokázala pochopit, proč jsem tak nasraná.
Ovšem do Sabatonu jsem se uklidnila a naplno si užila parádní show. Skupina opět sehraná do nejposlednějšího detailu (ty jejich doprovodné vokály prostě žeru). Nedá se nic dodat. Celý koncert jsem pařila a házela hlavou jako šílená. Sabaton prostě a jednoduše předvedli jeden z nejlepších koncertů na MOR 2008 - a k jejich štěstí ani neměli problém se zvukem.
Annihilator jsem si dovolila vynechat, protože po prvních deseti minutách trashového šmidlání jsem se začala nudit. A nepomohla tomu ani snaha pařit. Tak jsem to vzdala a šla si projít stánky.
Nakonec jsem z důvodu únavy jela domů už kolem jedenácté, takže jsem vynechala Oomph!, na které jsem se taky těšila. Ale tak představa vyspání se v posteli déle jak čtyři hodiny to jistila, takže zas tak moc nelituju, i když by to určitě stálo za to.

Čtvrtek 10.7.2008

16. července 2008 v 11:22 | Charlizee
Tak ve čtvrtek byl pohodlný příjezd do Vizovic. Tatík svolil a hodil nás tam autem, takže někdy po jedenácté už jsme běhali po kempu. Na mé naléhaní jsme se nakonec trhli od pár známých a zamířili do areálu R.Jelínek, abychom se nechali opáskovat :D
Letos krásné černo-červené pásky. Luxus. Ale ještě, než jsme je dostali, tak jsme si museli vystát frontu. Mega dlouhá, ale šlo to rychle. Pak jsme zjistili, že je hlavní stage ještě uzavřená, nechápu, co tam ještě tak dlouho konili.
Takže otevření snad kolem druhé? No ani nevím, co jsme dělali a kde jsme běhali, než to začalo. Asi někde mezi stánky. Ale mám takový dojem, že mojí největší starostí bylo sehnat Masterovskou kompilaci a pak ještě program. Obojí mám, takže pohodka.
Pak jsem se nějak vsockla za Eliškou pod plazmu do první řady a postupem času jsme nějak postupovali blíž a blíž.
No a pak přišli na řadu Rattle Bucket. Ti vyhráli Rock Maxovu 12 bo co je to zač. Takže zahajovali fest. Docela pohodka. Akorát nějak nevím, jestli bych je vydržela dýl poslouchat nebo se na ně dívat :D A taky možná obojí. Takový pěkný rozjezd, jak to má být ;)
No a pak teda, že je na řadě Doga. Taky docela sranda. Pravda, předtím jsem si od nich vybavovala jediný song - Už nejsi nevinná. Ale pohoda, alespoň něco :D Takže intro naprosto bezkonkurenční ve stylu amerického vězení, jak to známe z filmů. Oranžové vězeňské pyžámka a zpěvák se nechal spoutat stejně jako Hannibal Lecter a přivést na podium. No a pak začal aspoň pořádný nářez. Byla to pohoda slyšet češtinu z repráků. Myslím, že to byl jeden z nej koncertů na MOR 2008.
Sirenia přijela do Vizovic ukázat novou zpěvačku. Ze začátku parádní představení, ale pak to začalo nějak upadat a bylo to monotónní. Takže kluci a slečna neoslnili, ale ani neurazili. Jediné mega povyražení asi bylo, že kousek od nás stál Sasha Paeth :D
To Korpiklaani předvedli něco zase trochu jiného. Zapařili jsme, zaskákali, pořádně zabékali. Prostě pořádný pagan :D Zpěvák bavil celé publikum. První se rozhodl pozdravit pěkně zblízka první řadu - tělo na tělo :D No a pak ten jeho zápas s tím jeho rohatým stojanem od mikrofonu, jak ho tam lasoval šňůrou od mikrofonu, no prostě show jak má být :D
Po Korpiklaanech jsme se všichni odsunuli někam pryč. Mám takový dojem, že jsem šla hledat mojeho a ten mě pak zase odtáhnul do hospody, takže jsem z Ministry neviděla ani popel.. Smůla no..
Ale při odchodu z areálu docela kino, jsem se zase jednou pohádala s bývalým a ten na mojeho, že: "Že je to kurva, no řekni, je to kurva!" Tak dostal konečně do tlamy zmetek jeden :D No a pak teda ten odchod do hospody no :D
Naštěstí pak mezi Ministry a Def Leppard byla hodinková pauza, takže jsme načerpali síly a pár minut po začátku jejich koncertu jsme vpluli do areálu, kde jsme si našli pěkná místa. Jsem se smála, jak kámoš čučel, že je to mnohem lepší, než čekal.
Bohužel při mé milované Love Bites mi zavolala Baruška, že se mnou potřebuje mluvit. Tak jsem ji běžela utěšit, dovést zpátky za Domčou a pak zase pařit. Heh, Let's get rocked :D Yeah ;) Prostě paráda.
Bohužel dlouho očekávaná Avantasia zklamala. Ladění snad hodinu a půl mi po celém dni paření připadalo jako věčnost, nohy dřevěněly. A nakonec, když konečně Tobi spustil Twisted Mind, tak byl ten zvuk tak hnusný, že jsem nevydržela víc, jak pět písniček (kalhoty na nohách mi vibrovaly ještě hodinu po tom, jak ta basa duněla). Navíc jsem ještě ani neviděla na podium a lidí jak chcánků, takže smůla, ale o Avantasiu jsem přišla.
Tak jsme skočili do hospody, po cestě jsem narazila opět na zoufalou Barušku, takže jsme ji vzali pod ochranné křídlo. No a ve dvě odjezd domů.