"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Fakt skvělý turné III

3. října 2007 v 12:00 | Charlizee |  © Fakt skvělý turné
Nic proti této instituci ;)

"Jsi zase do někoho vrazila?" přisazuje si Peter. Protočím panenky a čtu dál, moji pozornost upoutá až příchod Lindsey a Tonnyho. Tonny chvíli něco vykládá a pak mluví o těch Tokio Hotel a zmiňuje i mé… ehm… ctěné jméno, což vyvolává další výbuch smíchu (nemusím se snad zmiňovat co jim povídá). Pak se otvírají dveře a vstupují čtyři kluci s manažerem. Ti dva co sem s nimi měla incident na chodbě se na mě usmívají. Mě zase vyvolává úsměv na tváři Lindsey, která vypadá, že nás čeká další scéna… a taky že jo.
"NO TO SNAD NEMYSLÍŠ VÁŽNĚ!!! CO TOHLE MÁ JAKO BÝT???"
"Lindsey uklidni se ano!" sjede ji Tonny, tohle na ni vždycky zabírá, tentokrát se však účel minul… Vyvalí na něj oči a vypadá jako ropucha, to vypadá na další nálet ostrých slov.
"Lindsey sedni si!" tak tohle byl Peter, zřejmě vytušil urážky… tentokrát se nervák uklidní a sedne…
"No tak tohle jsou Tokio Hotel." řekne Tonny s profesionálním klidem. Těm čtyřem dacanům očividně připadá Lindseyin výstup směšný (ostatně jako ostatním), ale asi bych jim nedoporučovala ji dráždit… ona si toho ale nevšímá a propichuje pohledem střídavě Tonnyho a Petera. Vstanu a seznamuji se s těmi kluky. Georga už znám, ten nepovedený pirát tvrdí, že se jmenuje Bill a neodpouští si otázku, jestli takhle vrážím do lidí často. Mám chuť se ho zeptat jestli už viděl Kill Billa, že bych mu to když tak předvedla názorně, ale poznámku si nechávám pro sebe. Další týpek se jmenuje Gustav a poslední dredáč Tom (prý že dvojče piráta Billa, no nejsou si podobní a ani jednomu se nedivím, že se nechce podobat tomu druhému - jeden nosí vlasy místo pásky přes oko a druhý tahá rozkrok kalhot po zemi :o)).
Ostatní už se taky zvedli a začíná ten trapný seznamovací rituál (dokonce se připojila i Lindsey). Pak nastává další trapárna - tentokrát ale pro mě - aby mé drahá spolunocležnice předešla trapnému tichu, začala kafrat něco o tom incidentu na chodbě a prý, aby jí to vykládali… haha kdy ostatní konečně omrzí si ze mě dělat fackovacího panáka?? No a samozřejmě ti imbíkové jim to všechno vyklopili… teda já na tom nevidím nic směšného, ale oni se řežou jako v pomocné škole /pozn. aut.: nic proti této instituci/. Pak se rozkecají o všem možném a já poslouchám úryvky těch hovorů a dozvídám si pár zajímavých informací, po pár minutách mě to přestává bavit a odcházím s vírou v to, že odtamtud brzo všichni vypadnou.
Asi po půl hodině co sedím v pokoji slyším klepání.
"No vstupte." řeknu otráveně. Do místnosti vstoupí Eric (Lindseyin kluk).
"Je tu?" napadá mě, že se ti dva k sobě hodí… taky má pěkně blbé otázky.
"Je ve společenské." Otočí se a odchází, já ho následuji…
V okamžiku kdy Eric vstoupí do společenské ozve se radostný výkřik a označení jako "miláčku", "čumáčku", následují hned po něm. Ještě za dveřmi se zapitvořím, jak předvádím nadšenou Lindsey a vstupuji do místnosti, přičemž se jen tak tak vyhnu vášnivé… ehm… dvojici (teď už oba mlčí páč Lindsey má Ericův jazyk zastrčený v krku) a sedám si na místo, které ta nešťastnice uvolnila. Asi po pěti minutách, kdy všichni ti úchyláci (no kluci, tak co po nich můžete chtít?) sledují miliskující se dvojici, vyslovím návrh, jestli by třeba nechtěli pokračovat jinde (jinak v tom případě nechápu, proč jsem odcházela z ložnice?) a oni nadšeně vycouvají (konečně). Nevím proč, ale tihle dva mě dokážou tak rychle vytočit, že snad ani kolo na formuli se nezahřívá rychleji :o/ (asi to bude závist, že já zase nikoho nemám).
text: © Charlizee
pict: © jameson9101322
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rob Rob | 2. srpna 2008 v 0:50 | Reagovat

Hahaha Kill Bill :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama