"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Leprotic person

19. listopadu 2006 v 19:39 | Charlizee |  My Emotion
No tak tohle podle mě stojí za to :)

Asi si někdo bude klepat na čelo, ale tenhle prodloužený víkend stál opravdu za to...
No nebudu se vyjadřovat o svém čtvrtečním paření v Golemu... To by jsme tady byli asi dlouho :) V pátek mě mamka vzbudila v devět ráno (jako chápete, že sem usla ve tři a ona mě budí?) - a prej, že si mám jít vybrat jakou chci mp3 - z letáku... No tak se s ná vrátila o tři hodiny později, což znamená, že mám konečně vysněný mp3 přehrávač :D
No tak dobrý, dovezla ho a zjistila, že tam není českej návod... To sem jako chytla fakt mega výtlem, že prodávají jakousi techniku a bez českého návodu. Zarazilo mě ale, že tada tam byly návody v němčině a angličtině (ale to mě ještě nezarazilo), ale třeba v holandštině a španělštině a nevím co mohlo být to další. Jako fakt mě to dostalo, ale nejsem zase takový trotl, takže se si poradila s němčinou :)
No, v sobotu (to jest včera - už se dostáváme k jádru pudla tak nechoďte pryč :)), jsme jeli na Rusavu. No sestřenice slavila narozeniny.. haha... No jako byli tam aji dva kámoši, no tak oba mají 20. A ten jeden vedl nádhernou debatu s mojí mamkou, a z těch jeho řečí jsem pochopila, že sem snad malomocná. :)
No cituju: "No ona Gábina ještě nemá svůj vlastní názor. Ty ji strašně ovlivňuješ. Ale ona se ti jednou vzepře, ona ti jednou řekne svůj vlastní názor, i když ho třeba zatím nemá, ale to je tím, že ty ji strašně ovlivňuješ." No a tohle tam kecal asi 10 minut. Jako já nevím, že sem takové vděčné téma na dlouhé večery - jako jestli se někdo nudí, klidně se o mě bavte a nezapomeňte ze mě udělat krypla...
Jako docela mě to urazilo, pze opravdu nemám pocit, že bych neměla svůj názor - těch mám až až... Jenom je prostě neprezentuj nahlas, když vím, že mě nikdo neposlouchá, a když mě nikdo neposlouchá, tak mě nemůže ani dokonale pochopit.
No jinak ta "párty" skončila o půl šesté ráno - dnes ráno. To sem si šla lehnout, no a v jednu odpoledne už jsme byli doma, tak jsem toho moc nenaspala.
Valím docela sračky že :) svedeme to na spánkový deficit :)
Nicméně musím s radostí konstatovat, že hned po čtvrtečním Golemu se mi citelně ulevilo, takže jsem snad na nějaku dobu vypadla z depky (no uvidíme, jak dlouho mi to vydrží, když jdu zítra opět do školy :))
Ta černá je můj nový mazlíček :)
Tak tohle je ten můj slavný Golem :)
No tak to je koupaliště na Rusavě... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama