"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Dealerka X

27. listopadu 2006 v 10:36 | Charlizee |  © Dealerka
No tak začíná to být čím dál větší nuda :)

BEKY
Zamknu a do uší si dám sluchátka od mp3. Nemám dnes náladu jít do školy. Po tom včerejšku určitě ne. Jenže nevím jak bych to vysvětlila Igorovi tak radši jdu. Tohle by Toma mohlo stát krk, kdyby se to dozvěděl. Pustím si něco rychlého ať příjdu na jiný myšlenky.
I'm so excited, and I just can't hide it
I'm about to loose control, and I think I like it
I'm so excited, and I just can't hide it
And I know, I know, I know, I know, I know I want you
(The Pointer Sisters - I'm so exited)
Mám to na plný pecky a nevnímám nic jinýho. No když se na to tak koukám, tak by to mohl být ještě dobrej den, chce se mi tancovat a to je něco výjmečného. Najednou mi úpně přeběhne mráz po zádech. No znáte to, jak za vámi někdo jde hodně blízko, tak že vám málem dýchá za krk. Prudce se otočím a koho nevidím.
TOM
Prudce se otočí, stojíme od sebe asi metr. Vyndá si sluchátka z uší a vrazí mi facku. Tak takové já říkám výstavní kousek. No zasloužil jsem si. Pak se otočí, dá si sluchátka zpátky do uší a jde do školy. Tak takhle to teda nenechám.
"Tak moment." Chytnu ji zjemna za ruku. Vytrhne se mi a pokračuje nerušeně v cestě. Pohladím ji po zádech. Znova se na mě obrátí a tentokrát vypadá hodně rozzlobeně.
"Tak co pořád chceš?" -"Omluvit se ti!" -"A proto mě musíš obtěžovat?" -"No bez tebe mi to omlouvání moc nepůjde co říkáš?" rozumím té její proměně, ale zároveň mě to mírně překvapuje. Dívka, která mě na první pohled upoutala se na mě kouká pohledem plným nenávosti.
"Tak dělej, spěchám do školy." No to mi to pěkně natřela. "Beky promiň. Já nevím, co to do mě včera vjelo, ale musíš pochopit, že to co jsem viděl mě dost rozčílilo." Podívá se na mě otráveně. Jakoby stylem, a kvůli tomuhle tu s tebou mám ztrácet čas? "Prosím. Řekni mi, že mi to odpouštíš." -"Spěchám do školy." -"To pro mě není odpověď." -"A co ti mám říct! Že jsem s tím klukem nic neměla? Že jsem nebyla schopná při pomyšlení na tebe! A tys udělal to cos udělal! Nech mě být Tome. Až budu chtít, příjdu sama!" hledím jak puk a jen sleduju jak se mi zase vzdaluje. Tak ona s ním nic neměla a já jí tak ublížil. Opřu se o zídku a sednu si na zem. Zase složím hlavu do dlaní. Tohle jsem teda pěkně posral, já kretén, že jsem raději včera nezůstal doma!
BEKY
Proč jsem radši nedržela hubu. Bylo na něm vidět, že to co udělal ho mrzí. Snažil se mi omluvit a já mu ještě řekla, že to co provedl a za co se cítí tak mizerně udělal úplně zbytečně! Proč jsem se sakra zastavovala. Ještě před chvílí jsem se litovala a říkala si, jak mu alespoň v nejbližší době nebudu schopná odpustit a teď ho ještě lituju. Hergot! Otočím se a jdu zpátky.
Sedí tady s hlavou v dlaních. Tak do toho. Tohle jsem hodně dlouho nedělala. Nerada se omlouvám nebo svěřuju.
"Hele Tome. Promiň. Neměla jsem to říkat." Přisednu si k němu. Teď mám blbej pocit dvakrát - nejen, že příjdu pozdě, ale ještě se to tady snažím urovnávat - co se to se mnou děje?
"Ale ne naopak. Je dobře, že jsi mi to řekla, třeba příště budu řešit nepříjemný situace jinak." Podívá se na mě těma krásnýma hnědýma očima. No snad jsem se do něj nezamilovala. Asi jo. Políbím ho.
"Takže odpuštěno?" zeptá se vážně. "No jo. Ale teď už musím do školy." Zvedneme se a jdeme spolu. Vlastně je Tom moc fajn kluk, jen škoda, že mu nemůžu říct pravdu o tom co dělám. Asi by se mu to moc nelíbilo.
text: © Charlizee
pict: © fludish
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 amazonka amazonka | E-mail | 11. ledna 2009 v 18:48 | Reagovat

Ahoj všichni, patřím mezi velké fanynky The Pointer Sisters a líbí se mi od Im So Excited, nevíte někdo, kde bych sehnala překlad? :(  zatím se mi ho nepodařilo vygooglit:(  Předem díky moc všem lidičkám a hodným dušičkám :( Amy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama