"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Dealerka VI

20. listopadu 2006 v 21:49 | Charlizee |  © Dealerka
No tak další díl... :D

TOM
Líbáme se a valíme po posteli. Skvěle si s ní rozumím a nepůsobí na mě jako Inken, že by se ode mě odvracela jen kvůli sexu, naopak to spíš vypadá že jí to se mnou vyhovuje. Najednou přestane a vstane.
"Co se děje?" -"Už bych měla jít." -"Tak to jdu taky." Řeknu a vstanu. Dnes už na mě nečeká a odejde ještě přede mnou. Nejspíš nechce, abych si ji zase odchytil jako včera. Škoda. No říkala, že tady bude ve středu, tak snad.
Už vycházím, ale raděj se ještě ohlídnu jestli tady něco nezůstalo… a udělal jsem dobře. Na zemi leží mobil. Je to Bekyin telefon. Mám pocit, že bych ji byl schopnej dohnat, ale radši jdu k baru.
"Co to bude?" zeptá se mě barmanka. "Hele ty se znáš s Beky viď?" -"A co?" -"Nevíš kde bydlí? Našel jsem její mobil." Ukážu jí přístroj. Našpulí pusu. "Jenom jí zanesu mobil. Vždyť jsi nás tu spolu viděla už dvakrát. Neboj nic jí neudělám."
Nakonec se mi podařilo z ní vymámit adresu. Doma jsem si to ještě zkontroloval se seznamem. Opravdu tam bydlí někdo toho jména. Po nedělním obědě se tam vydávám.
Jsem nervózní a srdce mám až v kalhotách, zaklepu na dveře. Otevře mi jakási malá odbarvená blondýna s velkýma prsama.
"No snad nejdeš za mnou fešáku." Řekne vychlastaným chraplavým hlasem. Proboha co je to za individum! "No já hledám Beky. Je tady?" -"Se nepochlubila, že někoho má… Rebeko!" zařve a otočí se znova na mě. "Kdyby ti náhodou nestačila, klidně přijď, jsem levnější než ona." Začně se smát. K mé radosti se už na chodbě objevuje Beky.
"Vypadni!" štěkne na tu ženskou a počká než odejde. "Hm… Nečekala jsem, že mi ten telefon někdo přinese… natož ty." Odstoupí ode dveří a pokyne mi, abych šel dovnitř. Zavede mě k sobě do pokoje.
Je skromně zařízený. Ale útulný. Překvapuje mě kolik tady je knížek a ona si nejspíš mého pohledu všimla.
"Poslední dobou nemám na čtení čas, ale baví mě." Usměje se. "A teď vybal kde jsi vzal moji adresu." -"No jo… dala mi ji ta barmanka. Ale dalo mi to dost práce ji přesvědčit." Uchechtne se. "Bodejť by ne. Máme přísně zakázáno někomu dávat adresu. Sám jsi viděl jaký existence choděj do klubu."
"Valím a nezapoměň na šprcky!" vrazí do pokoje ta ženská (no nejspíš její máma, jinak nevím kdo jinej) a hodí po ní krabičku s kondomama. "A vypadni! Kolikrát ti mám říkat, ať mi sem nelozíš bez klepání! A tohle si sežer!" vyprskne naštvaně Beky a mrskne po ní krabičku zpátky. "Máš dost? Tak fajn! Já jen z prevence jestli jseš dobře vychovaná!" vabuchne smíchy, ale zároveň za sebou zavře dveře. Popravdě nechápu, jak někdo může takhle mluvit se svou vlastní matkou.
"Kráva!" vyprskne. "Hele to se takhle s mámou bavíš často?" -"Ne!" řekne nechápavě. "Asi bych měl jít." Řeknu. No podle toho co je zač ona (i když to nevím úplně přesně) a jak se prezentuje její matka, bych řekl, že tohle není docela normální rodina. Zklamaně na mě koukne, ale výraz se jí změní velice rychle na lhostejný.
"To jsi tady moc dlouho nepobyl. Jsi mi klidně mohl nechat ten telefon na baru a neztrácet tady se mnou čas." Řekne kysele cestou ke dveřím.
"Jsem doma lidi." Ozve se od domovních dveří a vzápětí se před námi objeví další ženská. Vysoká, obdarvená, taky vychlastaný hlas, ale působí sympatičtějí než ta předtím. "Ahoj mami. To je Tom. Tome to je máma." Představí nás Beky a já zírám. Nejsou si moc podobné, ani výrazem… ničím. "Ahoj." Potřese si se mnou rukou a zkoumavě si mě prohlídne. "Jdu si lehnout." Otočí se a odejde.
"Emm…." -"Zůstaneš nebo mi dáš kopačky?" zeptá se Beky a oba se bez jediného slova vracíme k ní do pokoje.
"Páni. Neřek bych, že je zrovna tohle tvoje máma." Řeknu s neskrývaným překvapením. Ta ženská předtím mi na ni přišla víc podobná.
"No jo. Máma a Vera říkají, že jsem spíš podobná na tátu."
text: © Charlizee
pict: © bheware
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 simplik simplik | Web | 20. listopadu 2006 v 22:13 | Reagovat

diky ze se ti libej ty colorky a ...prid se este kouknout - dala sem jich tam este 2články. tak se jikni. A máš to tady hezký

2 colorka colorka | Web | 21. listopadu 2006 v 18:34 | Reagovat

Pěknej příběh!!!!

3 monicka k monicka k | 21. listopadu 2006 v 19:53 | Reagovat

kua po dealerce 3 je tu dealerka 6?:)prepis si to:)

4 Charlizee Charlizee | E-mail | Web | 21. listopadu 2006 v 20:35 | Reagovat

Moni asi ses koukla šptně, já to tady mám popořadě jak to jde za sebou :)

5 Charlizee Charlizee | E-mail | Web | 21. listopadu 2006 v 20:35 | Reagovat

colorka: děkuju za pochvalu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama