"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Dealerka V

19. listopadu 2006 v 19:05 | Charlizee |  © Dealerka
Tak tenhle je trošku šílený, ale příjdou ještě šílenější :)

TOM
"Tak jsem tady." Ozve se po dvou hodinách a já nadšeně vzhlédnu. Vstanu a jdeme spolu k baru. "Musím si dát panáka." Postěžuje si a tázavě se na mě koukne. "Já si dám taky, ale platím já." barmanka to zvědavě sleduje a na Bekyino gesto nám tam nahodí dvě vodky. Chci jí to zaplatit, ale to už je ta holka pryč.
"Nech to být." Usměje se a přiťukne si se mnou. Tak nevím… ne ex nebo né? No ona to do sebe kopla, tak se nenechám zahanbit…. Takové malé deja vu. Akorát jinej výsledek, tentokrát svoje zadušení zamaskuju.
"Tak jdeme." Chytne mě za ruku a vede pryč. No rád bych si s ní pokecal, ale na sex nemám náladu.
Zamkne a přisedne si ke mně na postel. Moje velká šance.
"Hele Beky. Já vím, že se moc dobře neznáme, ale… jak to máš s drogama?" nečekal jsem, že to na ni takhle vybalím a ona taky kouká překvapeně. "No co s nima?" -"No bereš?" -"Ne." Docela se mi ulevilo. Nelže mi… tedy spíš v to doufám.
"Ale dřív jsem brala." Řekne jakoby mimochodem. "Dík." -"Hm." No fajn. Tak tohle mám za sebou, no vím, že jsem ještě před chvílí tvrdil, že na TO nemám náladu, ale to už mě přešlo. Tedy spíš se dá říct, že to vychází tak nějak z atmosféry.
"Nééé vážně nejsem kuplířka." Směje se. Zase ležíme na posteli a povídáme si. "Jen občas někomu dohodím holku, to nepovažuju za kuplířství." -"No to říkáš ty. Ale prachy za to bereš." -"No jo, ale pro ty holky." -"Ale bereš si z toho svůj podíl." -"Občas." Přizná se. -"Popravdě - některý ty holky tady mi na to příjdou dost mladý." Na chvíli se zasekne, dokonce mám pocit, že jsem v jejích očích na pár okanžiků viděl záblesk nenávisti. "Ale prosím tě. Jsi první, koho zajímá kolik té holce je. Nezajímalo by je to, ani kdybych před ně postavila čtyřletou holku. To mi věř." V hlase má plno zášti… proč zrovna čtyřletou? Chci ještě něco říct, ale už mění téma…
RETRO: BEKY
"Tady se posaď zlatíčko. Maminka musí pracovat víš." Políbí mě maminka do vlásků a posadí mě na nějakou židličku. A jde pryč. Jde za těma jinýma ženskýma a tetou Verou. Pochodují tady po parkovišti a některou z nich občas odveze nějaké auto. Ale to mě nezajímá… jedimé co sleduju je moje maminka. Je tak krásná.
Po nějaké době nasedá do auta a já začínám být unavená. Udělám si pohodlí a zavřu oči.
Probudí mě zima… je šero a nikdo tady není… kam zmizely ty paní ze včerejška? A kde je moje máma! Najednou přede mnou zastaví auto. To je ona… přijela si pro mě.
Z okýnka vykoukne nějaký hnusný chlap. Tlustý a smrdí. Ale třeba ví, kde máma je. "Vy mě odvezete za maminkou?" zeptám se ho. Jen přikývne a posadí si mě do auta. Po cestě zase usnu a probudím se až v nějakým husným bytě. Smrdí to tu stejně jako on. Rozhlídnu se po mámě, někde tady přece musí být. Najednou se tady objeví ten chlap.
"Tak už jsi vzhůru?" -"Kde je maminka? Říkal jste, že tady bude!" -"Jistě, že bude, ale první pro mě něco musíš udělat a pak tě za ní zavezu." Má takový hnusný slizký hlas s divným přízvukem. Vůbec je hnusnej celej. Přisedne si ke mně.
"Kolik ti je maličká." Zeptá se a položí si na mě ruku. "Čtyři." Šeptnu vyděšeně. Pak už nic neříká, vstane a sundá si kalhoty. Vůbec se mi nelíbí, co po mě chce. Vůbec se mi nelíbí co se mnou dělá. Chci domů. Proč mě za ním maminka poslala. Vždyť mi ubližuje.
BEKY
Nevím jak dlouho to trvalo, jen si pamatuju ,že mě pak vysadil nedaleko policejní stanice, kde mě brzo našli a pak mě odvezli mámě. Tehda si mysleli, že jsem vyděšená z toho, že jsem byla tak dlouho venku. Nikomu jsem to nikdy neřekla, ale jakmile jsem z toho začala mít rozum, přísahala jsem si, že se tomu hajzlovi pomstím. Po tom incidentu už mě máma nikdy na šichty nebrala, radši mě nechávala doma. Myslím, že to ví, protože to ona jediná mohla najít těch sto marek, co mi ten čurák dal do bundičky.
text: © Charlizee
pict: © gnusi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama