"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Dealerka III

18. listopadu 2006 v 10:50 | Charlizee |  © Dealerka
No další díl :D

RETRO: TOM
"Takže dnes večer na to s Inken vlítnete?" mrkne ne mě spiklenecky Bill a já se ušklíbnu. "No už to tak vypadá. Teda, aspoň mi naznačovala, že by povolná byla." Hodím po něm utěrku a jdu se nachystat. Dnes bude můj velkej večer.
Přesně v devět zvoním u Inken doma. Přijde mi otevřít moje sexy přítelkyně. Pěkně voní. Dnes se skvěle vyfikla. Věnuju jí růži, co jsem jí dnes koupil, aby to mělo trochu náboj. Vtáhne si mě k sobě dovnitř a ještě než zavře dveře začně mě vášnivě líbat. Tak tenhle večer bude vážně povedenej.
"Je to imbecil. Ani šoustat pořádně neumí." Zasyčí Inken té své přiblblé kámošce do ucha, když kolem ní procházím. Prostě se se mnou rozešla… jen tak… dva dny po tom, co se se mnou vyspala. Prej, že si našla někoho lepšího a zkušenějšího. Kurva tohle mi pěkně srazilo sebevědomí. Cítím se jak nějakej retard. Kluci se mě snaží povzbudit, ale mám dojem, že s holkou nevlezu do postele pěkně dlouho.
TOM
Bylo to fajn, ale tenhle pocit jsem měl i s Inken. Ležím tady na zádech a Beky si opírá bradu o můj hrudník. Povídáme si. Vlastně ani nevím o čem, jen tak si plácáme. Je to fakt příjemná holka jenže pochybuju, že by byla ochotná se vázat. Navíc ji vůbec neznám. Asi bych to měl brát jen jako obyčejnej úlet a nic víc.
Zvoní telefon, Beky se zvedne a vytáhne přístroj ze svých kalhot. "Promiň." Řekne a přijme hovor. Já ji zatím sleduju… Doteď jsem si nevšiml jak je hubená… teda né že by jí trčely kosti… spíš bych to nazval, že je zpevněná… to zní líp.
"Už bychom měli jít. Je po mě sháňka a po tobě bude určitě taky." Otočí se na mě. Vstanu a jdu hledat svoje oblečení po zemi. Neujde mi, jak mě Beky pozoruje. Prohlíží si mě jako nějaké zvíře v ZOO… teda ne… to není přesné… na zvíře by se nedívala takhle, jak se na mě dívá.
"Hotovej?" zeptá se mě ode dveří. Byla oblečená dřív než já, tak na mě čeká, pořád se na mě dívá tím svým hypnotizujícím pohledem.
"Jo, můžeme." Příjdu k ní ke dveřím, ona však neotevírá, místo toho mě políbí a opravdu vášnivě.
"Hmmm, za co?" mrknu na ni překvapeně. "Jen tak." usměje se a odchází z místnosti. Já se ještě kouknu, jestli jsem tam něco nenechal a následuju ji.
"No kde jsi?" zeptá se mě Gustav, když dorazíme ke stolu. "No tady jsem." Zaškřením se. "A kdes byl?" -"No s Beky." Kouknu se vedle sebe kde ještě před chvílí stála, ale už tam není. Rozhlídnu se po klubu. Ona odchází?! Bez rozloučení?! Běžím za ní… musím mít alespoň její číslo. Vím, že jsem trapnej a že ona to určitě brala jen jako nějakej úlet, ale já jsem hold citlivej človíček a tahle holčina mě něčím upoutala.
"Odcházíš bez rozloučení?" otočí se na mě a usměje se. "Myslela jsem, že to bude takhle lepší." Řekne a usměje se. "No já myslel, že tu ještě budeš." Řeknu smutně. "No já to v úmyslu měla, ale okolnosti mě nutí odejít." -"Škoda. Ty sem chodíš často viď?" -"No středa, pátek a sobota jsem tady." Má to dobře vypočítaný. -"Takže zítra taky?" -"Je sobota? Tak ano." -"No tak snad tady budu taky. Hele nedala bys mi na sebe číslo?" připadám si jako kokot. Žebrám tady jako největší zoufalec. Ještě k tomu u úpně cizí holky. Uvažuje nad tím, ale nakonec nadiktuje a pak odejde.
BEKY
No bezva. Proč, když se jednou za čas v klubu objeví někdo kdo je v pohodě a nechce po mě jenom sex nebo fet, někdo s kým se mi dobře povídá, musí Veru bolet břicho a já se o ni musím starat, aby máti mohla jít na šichtu?! No vzal si ode mě číslo, ale tohle znám - vezme si číslo, ale neozve se.
Vlezu do bytu a jdu hned za Verou - je to mámina kámoška, bydlíme tady spolu. Vlastně se dá říct, že mě vychovala i s mámou.
"Jak se cítíš? Nechceš uvařit čaj?" -"Jde to. Jo čaj by se hodil." Jdu do kuchyně. Postavím vodu a hele… čajíček došel. Zrovna teď. No a co já s tím mám dělat?
text: © Charlizee
pict: © Gealach
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 monicka k monicka k | 19. listopadu 2006 v 14:47 | Reagovat

cekam dalsi dily:)...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama