"Nemoc, Šílenství, Smrt, to jsou andělé, kteří bděli nad mojí kolébkou a provázeli mě po celý život"

Dealerka II

17. listopadu 2006 v 19:34 | Charlizee |  © Dealerka
Pokráčko :)

Napijem se. Pořád se mi dívá do očí. Příjemné. Což se nedá říct o té vodce. Hodila to do sebe na ex, nechci se nechat zahanbyt, takže se to do sebe taky snažím kopnout… chyba blbečku. Zakuckám se a Beky mi milostivě věnuje herdu do zad a začne se smát… Kdybych se jen nechoval jako debil.
BEKY
Chudák kluk, tohle mu nevyšlo… z toho panáka se málem udusil. Plácnu ho do zad, aby přestal kašlat a usměju se… tedy - spíš to musí působit, jako že se mu vysmívám, ale je mi ho spíš líto. Snaží se zapůsobit, ale teď si musí připadat dost blbě. Asi jsem toho panáka neměla do sebe hodit najednou… mohla jsem si myslet, že moc nepije. Škoda, že mám ještě práci. Asi se mu už se mnou nebude chtít ztrácet víc času, když jsem na něj taková, ale to už se nedá nic dělat. Asi mu tady někoho seženu.
TOM
Fajn. Co teď? Nejspíš se mě bude chtít zbavit. No to je mi podobné. "Hele teď mám ještě něco na práci." No co jsem říkal. "Takže snad, až to dodělám bych si tě našla nebo ti tady někoho seženu." Zahanbeně přikývnu. "A nebo taky můžeš jít se mnou, ale pochybuju, že by tě to bavilo - nebudu se ti moct věnovat." Dodá rychle. "Takže?" zeptá se jakoby mimochodem a už se rozhlíží, jakoby pro mě hledala ideální společnici. "No rád půjdu s tebou… pokud ti to nebude vadit." Sklopím oči. "No jak myslíš, ale varovala jsem tě." Zase se usměje, chytne mě za ruku a táhne mě někam do zadní části klubu.
No to čumím, to poslední, co bych tady čekal je průchod, jakoby do nějakého skladu nebo co… Otočí se na mě… "Nemusíš tam se mnou chodit. Nebude to moc příjemný pohled." Prohlídne si mě od hlavy k patě. Připadám si jako nějakej zhýčkanej fakan. "Ne ne. Půjdu tam s tebou." Pátravě si mě prohlídne a vleze do toho průchodu a já ji následuju.
No to co tam vidím se mi fakt hnusí… vypadá to tu jako nějaký menší sklad jsou tu dva menší stolky a na zemi nějaké matrace… Ale to není to, co se mi tu hnusí. Válí se tady asi 40 nebo 50 lidí. Polonazí, úplně v limbu… působí to tu na mě jako nějaké feťácké doupě. Pár si jich to tu rozdává jen tak… napadá mě, jestli z toho vůbec něco mají. Zhnuseně se podívám na Beky, která jde přede mnou. Snad není feťačka.
Zastavuje se před nějakýmy dveřmi a klepe na ně. Po pár vteřinách se nad nimi červené světlo promění na zelené. "Počkej chvíli tady. Nic ti neudělají." Pohodí hlavou směrem k nim a vstoupí do místnosti za dveřmi.
"Tak jsem zpět." Konečně. Trvalo to sice jen pár minut, ale je to tu k nevydržení… ten smrad… Ten týpek pode mnou se snad posral… a jak to tak vidím, není tady z těch trosek jediný. Beky se vydá směrem k východu a já ji s úlevou následuju.
"A teď už tě mám jen pro sebe?" zeptám se provokativně. Jenmě se ke mně přitiskne. No tak tohle mě rozhodně nenechává chladným. "Nene." Šeptne mi do tváře a začne se ode mě odtahovat. Tedy spíš ne ona, ale nějaký týpek. By mě zajímalo co po ní chce. Je tak blízko u ní… vypadá to, jako by si něco vyměňovali… by mě zajímalo co, jenže než to stačím zaregistrovat tak je ten týpek v tahu. Tohle se opakuje ještě sedmkrát a pak si mě Beky začne teprve všímat… Konečně.
"Tak pojď." Chytne mě za ruku a vede pryč. Vlezeme do nějakého pokoje a ona zamkne dveře. Políbí mě… tedy spíš jen tak zlehka. Moc se mi to nelíbí, sice je to super baba a hodně mě přitahuje, ale jen tak s ní vlézt do postele? Po tom, co jsem před chvílí viděl? Vždyť fetuje, je to kuplířka a kdoví co ještě. Jenže to nevykládej milej Tome mě, ale svýmu penisu.
Takže pár chvil na to už se spolu válíme na posteli. Je fakt skvělá, jen doufám, že to nedopadne jako posledně.
text: © Charlizee
pict: © ydod
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rickynus Rickynus | E-mail | Web | 25. července 2018 v 18:01 | Reagovat

В дополнение ко всем плюсам, используя несъемную опалубку, можно сэкономить на аренде спецтехники. Элементы опалубки монтируются вручную, для подъема блоков на большую высоту не нужен кран, а довольно лишь элементарного подъемника. Единственное профессиональное приспособление, которое необходимо для монтажа несъемной опалубки, – это бетононасос, с помощью которого рабочие будут заливать http://builderbest.byethost7.com/ раствор в полости блоков. Как видите, при ограниченной площади строительства несъемная опалубка открывает большие возможности. Кстати, несъемная опалубка подразумевает применение добавочных слоев термоизоляции. В продаже есть особые разновидности блоков, в которых термоизолирующий материал помещен между слоями пенополистирола, то есть после заливки оказывается в толще бетона.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama